KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13566132
nr 1356 6132
Simo Ruokokoski
(f. 1925), Finland
Akvarell, Skog. Signerad S Ruokokoski, daterad -60. Motivet: 38x26 cm
Simo Ruokokoski, finländsk bildkonstnär född 1925.
Utrop:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:06:51